Yamaha-Z125club.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διαφορες αναμεσα στις χρονολογιες κατασκευης

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Διαφορες αναμεσα στις χρονολογιες κατασκευης Empty Διαφορες αναμεσα στις χρονολογιες κατασκευης

Δημοσίευση  Zakias Τετ Ιαν 12, 2011 10:48 pm

κατα καιρους ριχνωντας ματιες σε διαφορες αγγελιες με Ζ παρατηρησα πως ορισμενοι γραφανε πχ "ειναι ο κυλινδρος απο τα τελευταια μοντελα" "το μοτερ ειναι απο τα τελευταια μοντελα που βγηκανε" και παει λεγωντας..και κατι ειχε παρει παλιοτερα το ματι μου για καποιες διαφορες αναμεσα στα τελευταια Ζ του 2002 περιπου, σε σχεση με τα υπολοιπα 1998-99-2000-01

τελικα μυθος ή πραγματικοτητα? τι αλλαξε στα τελευταια Ζ που ηρθανε Ελλαδα?

Zakias

Posts : 35
Points : 49
Join date : 01/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαφορες αναμεσα στις χρονολογιες κατασκευης Empty Απ: Διαφορες αναμεσα στις χρονολογιες κατασκευης

Δημοσίευση  nainter1990 Κυρ Μαρ 11, 2012 4:33 pm

Καλησπερα φιλε Καλως Ηρθες στο Forum μας ο σκελετος φιλε εχει αλλαξη μονο γτ στα πρωτα Ζ που βγηκα ειχαν προβλημα κοβοντουσαν πολυ πολυ ευκολα ο τελευτεος σκελετος ειναι ενησχιμενος και βαμενος ανθρακη με ηλεκρτοστατικη βαφη επληζο να σε καληψα με την απορια σου Smile
nainter1990
nainter1990
Admin
Admin

Posts : 81
Points : 156
Join date : 25/12/2009
Age : 33
Location : Athens City Hometown: Poland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαφορες αναμεσα στις χρονολογιες κατασκευης Empty Απ: Διαφορες αναμεσα στις χρονολογιες κατασκευης

Δημοσίευση  tsfe Κυρ Μάης 27, 2012 2:38 pm

Εχω 1 ζετ 2001 και εχει ασημι σκελετο.
Αγορασα ενα σκελετο ανθρακι καινουργιο μεσα στην κουτα του ειναι και με μια ματια που εριξα μου φανηκαν ακριβως οι ιδιοι οι 2 σκελετοι.
Θα ριξω μια καλυτερη ματια και θα πω.

tsfe

Posts : 2
Points : 4
Join date : 02/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης